+90 216 574 88 01

info@sbg.com.tr

+90 216 574 88 01

info@sbg.com.tr

“FSC®, EUDR’ye Uyumlu Oldu” – Lansman Duyurusu

Tarih ve Saat: 3 Tem 2024, 14:30 TS

AB’de orman ürünleri ticareti yapan şirketlerin 2024 yılı sonuna kadar AB Ormansızlaşmayan Ürünler Yönetmeliğine (EUDR) uymaları gerekiyor. FSC, sistemini güçlendirmek ve şirketlerin uyumluluk yolculuğunu kolaylaştırmak için yeni çözümler geliştirmek gibi karmaşık çalışmalar yapıyor. 3 Temmuz’da EUDR için “FSC Aligned” lansmanında bize katılın; bu, EUDR gerekliliklerine ve şirketlerin zamanında uyumlu hale gelmesine yardımcı olacak sağlam bir çözüm sunacaktır.

Açıklama
FSC Aligned for EUDR, EUDR gerekliliklerinin karmaşıklığını ortadan kaldıracak ve FSC sertifika sahiplerinin zamanında uyumlu hale gelmesine yardımcı olacak sağlam bir çözüm sunmaktadır.

Şirketleri Durum Tespiti yükümlülüklerini yerine getirmede destekleyen EUDR için “FSC Aligned” Sertifikasyonuna erişin. Yeni geliştirilen FSC Düzenleyici Modülü ve FSC Risk Değerlendirme Çerçevesini içermekte ve FSC’nin güçlü sisteminden yararlanarak EUDR uyumunu sağlamaktır. Uygulamaya hemen nasıl başlayacağınızı öğrenmek için kaydınızı yapınız.

Bu modüler çözümün ikinci kısmı (EUDR için FSC Uyumlu Raporlama), FSC Blockchain (Beta) tarafından desteklenen bu sistem, şirketlerin EUDR Durum Tespiti faaliyetleri hakkında rapor vermelerine yardımcı olacak.

Bu lansman etkinliği, sorular ve yanıtlar için kısa bir bölüm sunacak olsa da, FSC ayrıca , 10 Temmuz’da, ilgili uzmanların teknik soruları yanıtlayacağı EUDR için “FSC Aligned” Sertifikasyonunu derinlemesine incelemek üzere özel bir web seminerine ev sahipliği yapacaktır.

Daha fazla bilgi için fsc.org/EUDR adresini ziyaret edin.

Kayıt için bu linki tıklayınız: Toplantı Kaydı – Zoom

Diğer Haber & Faaliyetler